تازه ترین پهپاد های جهان

مویک ایر 2 اس

MAVIC AIR 2S

مویک ایر 2 اس

ویژگی جدید DJI AIR 2S

با توجه به این که این کواد کوپتر DJI AIR (مویک ایر 3) نامیده نشده است پس نسخه ارتقا پیدا کرده مویک ایر 2 می باشد که با نام مویک ایر 2 اس معرفی میشود و بسیاری از ویژگی های آن مشابه مویک ایر 2 می باشد اما چند مورد تغییرات بزرگ اتفاق افتاده است.

یک منبع نزدیک به DJI میگوید که مویک ایر 2S با عینک V2 Goggles سازگاری دارد این خبر میتواند توجه خلبانانی که این عینک را دارند و یا کسانی که علاقه به پرواز با عینک Goggles را دارند را جذب کند .

مویک ایر 2 اس

آیا مویک ایر 2اس یک پهپاد FPV خواهد بود؟

بر اساس آنچه ما فقط نوشتیم ، بله. اما بگذارید در اینجا معنای FPV را روشن کنیم. همانطور که اکثر شما می دانید ، این به معنای First Person View است ، به طوری که خلبان بر اساس آنچه هواپیما می بیند ، امکان دیدن و کنترل هواپیما را دارد. البته ، می توانید استدلال کنید که حتی استفاده از تلفن یا رایانه لوحی متصل به کنترل کننده First Person View است ، زیرا همچنین براساس آنچه دوربین پهپاد می بیند هدایت می شوید.

اما از نظر اول شخص واقعی ، در ذهن ما زمانی است که شما هنگام استفاده از عینک ایمنی هواپیمای بدون سرنشین را کنترل می کنید. با این حال ، بسیاری از افراد FPV را با خلبانی آکروباتیک و زیپ زدن با باند برابر می دانند. بیایید روشن باشیم: DJI Air 2S یک هواپیمای بدون سرنشین آکروباتیک نخواهد بود که قادر به چرخش و چرخش باشد و غیره. مانند Mavic Air 2 پرواز خواهد کرد ، با این تفاوت که شما می توانید این را از عینک هدایت کنید یا یک ناظر لباس بپوشید. در حالی که خلبان با استفاده از یک برنامه و کنترل کننده معمولی پرواز می کند ، عینک می زند.

اگر به دنبال یک هواپیمای بدون سرنشین آکروباتیک هستید ، این مورد برای شما مناسب نخواهد بود. اما اگر دنبال یک تجربه FPV دوربرد هستید ، این یک رقیب عالی خواهد بود.

اگر میخواهید مویک ایر 2 را بررسی کنید این مقاله را مطالعه کنید 

برد یا دامنه MAVIC AIR 2S

در MAVIC AIR 2 میتوانید 34 دقیقه پرواز کنید و تصاویر را با 30FPS و 1080P انتقال دهید . بدر رادیویی میوبک ایر 2 10 کیلومتر است حال با توجه به این توضیحات و وجود باتری نم توان بدر بیشتر از این را تصور کرد اما با توجه به اینکه ترکیب FPV و OCUSYNC 3.0 دارای تلخیر کمتری است پیش بینی میکنیم اینمورد در مویک ایر2اس نیر لحاظ شود.

DJI Air 2S

AIR 2S چه زمانی روانه بازار میشود

نمی توان به طور قطعی گفت اما انتظار میرود در ماه آوریل عرضه شود.

برای خرید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *