دکتر دی جی آی با سالها سابقه در امر تعمیرات هلی شات و تجربه در حوزه فروش انواع هلی شات در خدمت هموطنان و همکاران عزیز میباشد.
درصورتی که شما نیازمند خدمات تعمیرات هلی شات هستین می توانید با مرکز رسمی تعمیرات دکتر دی جی آی تماس بگیرید تا به راحتی با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان از خدمات تعمیرات هلی شات دکتر دی جی آی بهرمند شوید.
و هلی شات خود را مانند روز اول تحویل بگیرید.

تعمیرات هلی شات

تعمیرات هلی شات و کوادکوپتر بصورت کاملا تخصصی یکی از خدمات اصلی دکتر دی جی آی میباشد.
ممکن است در مواردی هلی شات یا کوادکوپتر شما دچار سانحه یا هر علت دیگری خراب شود و مجبور باشید پرنده خود را برای تعمیر به یکی از مراکز تعمیرات پهباد تحویل دهید، تعمیرات هلی شات و کوادکوپتر نیازمند دانش الکترونیک ،رباتیک و برنامه نویسی میباشد تا بتوان کوچکترین خطای سیستمی یا سخت افزاری را تشخیص داد.

درواقع هلی شات و کوادکوپتر ها جز محصولات هایتک هستند، در صورت نداشتن دانش و آگاهی لازم در مورد مدارهای داخلی ربات ممکن است آسیب و هزینه های بیشتری برای شما در بر داشته باشد.

تعمیرات هلی شات

از طرفی فناوری ساخت هلی شات و کوادکوپتر ها روز بروز در حال تغییر میباشند همچنین نرم افزار ها و اپلیکیشن هایی که باعث هدایت و یا بیشتر کردن قابلیت های پرنده ها مورد استفاد هستند در حال تغییر میباشند.
برای همین جهت تعمیر یا هرگونه ارتقاع پرنده خود میتوانید روی کارشناسان متخصص دکتر دی جی آی حساب کنید.

در ادامه مطلب نکات کلیدی و مهمی در مورد نحوه تعمیر هلی شات و کوادکوپتر درمرکز تخصصی دکتر دی جی آی را در اختیارتان قرار میدهیم.
در ابتدا به معرفی برند هایی که بصورت تخصصی در مرکز تعمیرات دکتر دی جی آی اورهال میشوند میپردازییم.
این برند ها عبارتند از:
dji
sensefly
skydio
flyability
jjrcx
freefly

تعمیرات هلی شات

برند dji

دی جی آی یک شرکت چینی با تولیدات های تک می باشد و یکی از محصولات این شرکت ربات های پرنده تصویر بردار می باشد.
این شرکت با طراحی منحصربفرد خود و با استفاده هوشمندانه از علم و تکنولوژی روز دنیا توانسته است محصولات زیادی را در زمینه تصویر برداری هوایی تولید کند همچنین به جرات میتوان گفت تمامی محصولات این کمپانی از محبوبیت بالایی در میان استفاده کننده گان از این ابزار تخصصی برخوردار میباشد.
درواقع دی ‌جی ‌آی در صنعت تصویربرداری هوایی و هواپیماهای بدون سرنشین غیرنظامی در جهان پیش‌گام است و ۸۵ درصد از بازار هواپیماهای بدون سرنشین غیرنظامی را به خود اختصاص داده‌است
از طرفی شناخت دقیق و برآورده کردن نیاز مشتریان یکی دیگر از عوامل محبوبیت این برند میباشد بطوری که با تولید هر محصول تمامی علاقه مندان به ربات های پرنده را مجذوب خود میکند.
واحد تعمیرات هلی شات دی جی آی
استفاده از متخصص های حرفه ای در واحد تعمیرات هلی شات دی جی آی باعث میشود تا حساس ترین قطعات و سخت ترین مشکلات به سهولت در ربات پرنده شما رفع شود و در اسرع وقت ربات تحویل مشتری شود.
استفاده از قطعات اصلی جهت جایگزینی قطعه معیوب یا آسیب دیده اصل اول و آخر دکتر دی جی آی می باشد.
متخصصان حرفه ای دکتر دی جی آی همواره در تلاش برای تعمیر قطعات آسیب دیده یا معیوب هستند تا کمترین بار مالی را برای مشتری یا همکاران عزیز در بر داشته باشد و در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب یا آسیب دیده از قطعات اصلی تولید شده توسط کمپانی دی جی آی استفاده میشود.
همچنین کسب اجازه از مشتری در مواقع تعویض قطعات از قوانین تیم تعمیرات واحد دی جی آی می باشد.

تعمیرات هلی شات

تعمیرات هلی شات sensefly

سنسفلای یک کمپانی آمریکایی تولید هواپیماهای بدون سرنشین در ایالت کارولینا میباشد.این کمپانی در سال 2009
با هدف تولید نوعی خاصی از ربات های پرنده بدون سرنشین را آغاز کرد که دارای کاربردهای نقشه برداری، کشاورزی و مهندسی هستند،شرکت «سنس فلای» مستقر در سوئیس توانایی های نقشه برداری پهپاد «ایبی» خود را در نمایشگاه «اسکای تک ۲۰۱۵» ارائه کرده است که می تواند به ایجاد مدلی سه بعدی با کیفیت بالا از کوههای آلپ بپردازد. این شرکت همچنین پهپاد «ای اکسوم» (eXom) را ارائه کرده است که از محافظ هایی از جنس فیبر کربن برای محافظت از پروانه های آن استفاده شده است. این محافظ ها قابلیت ضربه گیری دارند.

واحد تعمیرات هلی شات سنسفلای

در بخش تعمیرات هلی شات سنسفلای تمامی تعمیرات و مشکلات هلی شات ها قابل حل میباشند همکاران خبره ما در این بخش بصورت کاملا آکادمیک اقدام به عیب یابی ربات پرنده و سپس رفع آن میکنند و در صورتی که ربات معیوب نیاز مند تعویض قطعات باشند با هماهنگی مشتری قطعه معیوب با قطعه اصلی تعویض میشود.
ازدیگر ویژگی های این بخش بروزرسانی نرم افزاری ربات پرنده می باشد که بعد از تعمیر انجام میشود.

تعمیرات هلی شات

تعمیرات هلی شات skydio

این کمپانی متخصص در ساخت ربات های پرنده با قابلیت اسکن 3 بعدی میباشد و یکی از پیشگامان در صنعت ساخت ربات های نقشه بردار به حساب می آید.
از آنجایی که این شرکت یکی از حساس ترین گونه های ربات های پرنده را از لحاظ تصویر برداری سه بعدی تولید میکنید تعمیر این پرنده ها نیازمند بروز ترین اطلاعات و تکنولوژی میباشد به همین به شما پیشنها میکنیم در صورت بروز مشکلات فنی حتما با تیم پشتیبانی تعمیرات هلی شات دکتر دی جی آی تماس بگیرید.
در این مرحله پس از عیب یابی اصولی از طریق دستگاه و چک کردن لحیم کاری های بصورت تخصصی و مشخص شدن مشکل فنی ربات به قسمت تعمیرات و یا تعویض قطعات انتقال میابد.البته لازم به ذکر است تمامی مراحل تعمیرات یا تعوبض قطعات از طریق تماس تلفنی با مشتری هماهنگ میشود.

تعمیرات هلی شات

برند Flyability

کمپانی سوئیسی طراح و تولید کننده ربات های پرنده برای کار در محیط های محدود و پیچیده میباشد.
پرنده های این کمپانی با هدایت پذیری بالا و انعطاف پذیری در حرکات توانسته است کمک شایان ذکری به صنایع مهندسی داشته باشد.درواقع ربات های ساحهته شده توسط این کمپانی حهت پرواز و بازدید از مکانهایی خارج از دسترس انسان است برای مثال میتوان به دکل های نفتی اشاره کرده که هنگام احتراق پر ازگاز های سمی میشود و در صورت بروز مشکل برای این دکل ها ربات های پرنده می توانند کمک زیادی در عیبیابی این قطعات داشته باشند.

واحد تعمیرات هلی شات Flyability

تمامی متخصصان دکتر دی جی آی بطور کامل با پهباد ها و ربات های پرنده کمپانی فلای ابیلیتی آشنا
هستند از حسگرها گرفته تا دوربین های فوق پیشرفته این گونه از پهباد ها .
همچنین در صورت بروز مشکل از نظر نرم افزاری یا مشکل در بروز رسانی اپلیکشن های این ربات می توانید روی ما حساب کنید.

تعمیرات هلی شات

برند jjrc

یک کمپانی ساخت ربات های اسباب بازی پرنده و زمینی و آدم آهنی ها البته خیلی از ما وقتی در مورد اسباب بازی صحبت میکنیم به مفهوم کودکانه موضوع فکر میکنیم ولی باید بگم این تولیدات این کمپانی فراتر از یک اسباب بازی میباشد.

تعمیرات هلی شات

برند freefly

این کمپانی سازنده هلی شات هایی با قابلیت حمل دوربین های حرفه ای و بدون آینه را دارد همچنین دوربین های فیلم برداری صنعتی بسادگی روی این هلی شات نصب میشود.هلی شات های این کمپانی بیشتر کاربرد در صنعت سینما دارند و میتوان با محصولات این کمپانی تقریبا هر حرکتی را دنبال و رکورد کرد.
مامی متخصصان دکتر دی جی آی بطور کامل با پهباد ها و ربات های پرنده کمپانی جی جی آر سی آشنا
هستند از حسگرها گرفته تا دوربین های این گونه از پهباد ها
همچنین در صورت بروز مشکل از نظر نرم افزاری یا مشکل در بروز رسانی اپلیکشن های این ربات می توانید روی ما حساب کنید
تشکیل گروه های تعمیرات هلی شات درپی درخواست های مکرر همکاران و سرگردانی برخی از مشریان پس از مراجعه به تعمیرکاران یا نبود تعمیرکار در بعضی از برند های صنعتی میباشد.

تعمیرات هلی شات

در صورتی که هلی شات شما با مشکلی مواجه شد حتما به تعمیرکاران مجاز و شناخته شده مراجعه کنید چرا که بارها پیش آماده هنگام مراجعه به تعمیرکاران غیر متخصص جهت تعمیرات هلی شات بعد از روزها انتظار و صرف هزینه های کلان با جمله بهتر از این تعمیر نمیشود روبرو میشوید، اما در صورتی که با همکاران ما در واحد تعمیرات هلی شات تماس بگیرید نه تنها در وقت و هزینه صرف جویی کرده اید بلکه اطمینان داشته باشید پرنده شما سالم به آشینانه برمیگردد و مجدد میتوانید از آن استفاده کنید.

تعمیرات هلی شات

در مواقع سقوط هلی شات راهکارهای اولیه برای حاصل شدن اطمینان از سالم بود ربات پرنده چیست؟
حتما برای شما پیش آمده که در هنگام استفاده هلی شات ربات پرنده خود را گم کرده اید یا در اثر عواملی سقوط کرده است و محل فرود هلی شات را نمیدانید یا از طرفی هلی شات خود را یافته اید ولی نمیدانید نیاز به تعمیرات هلی شات دارد یا خیر.
اگر برای شما این اتفاق افتاده است در ادامه مطلب تعمیرات هلی شات با ما همراه باشید
عواملی که از تعمیرات هلی شات پیشگیری میکنند:
ابتدا این نکته را به یاد داشته باشید برخی از هلی شات های کوچکتر به عنوان هلی شات های داخلی یا فضای سرپوشیده به بازار عرضه می شوند ، اما واقعیت این است که بیشتر هلی شات ها قرار نیست در داخل منزل یا محیط سرپوشیده ای به پرواز در بیایند درواقع بیشتر حوادث به علت مناسب نبودن پرنده شما جهت استفاده در مکان های سرپوشیده میباشد و این یکی از عوامل نیاز به تعمیرات هلی شات بصورت مداوم است راه حل راهنمای خرید هلی شات را دنبال کنید.

تعمیرات هلی شات

70درصد حوادثی که باعث خرابی و نیازمند شدن پرنده به تعمیرات هلی شات میشود در روزهای اول خرید هلی شات و هنگام تمریینات و یادگیری پرواز پیش می آید از دست دادن جهت گیری – هنگامی که برای اولین بار در حال یادگیری پرواز هستید ، به راحتی می توانید جهت گیری هواپیمای بدون سرنشین خود را از دست بدهید. شما فکر می کنید که یک طرفه پرواز می کنید ، اما وقتی می خواهید به سمت چپ پرواز کنید ، هواپیمای بدون سرنشین از راه دیگر به سمت یک درخت می رود و با شکسته شده قطعه ای از ربات شما نیازمند تعمیرات هلی شات می شوید. راه حل این مشکل خلاصه شده در مکان تمرین شما که باید فضایی باز و بدون رفت و آمد باشد و از طرفی صبور بودن.
نکته مهم در پرواز با هلی شات ها پرواز به نقاط خیلی دور میباشد ممکن است برای شما وسوسه انگیز باشد که ببینید چقدر می توانید هواپیمای بدون سرنشین خود را از محل خود دور کنید اما این از نظر ایمنی و از نظر دستورالعمل های پرواز FAA ایده خوبی نیست.

تعمیرات هلی شات

شما همیشه باید در خط دید پرواز کنید و هرگز بالاتر از 400 فوت (120متر) پرواز نکنید.
و اگر این قوانین را نقض کنید حتما جریمه سنگینی در انتظار شما خواهد بود، همچنین می توانید هواپیماهایی را که بالای این ارتفاع پرواز می کنند به خطر بیندازید.پرواز در خارج از دید شما می تواند منجر به سقوط و احتمالاً از دست دادن یا آسیب رسیدن و در نتیجه نیاز مند شدن به تعمیرات هلی شات شما شود.
در هنگام سقوط بهتر است قبل از برداشتن هلی شات چند عکس از هلی شات و محل وقوع حادثه و سقوط تهیه کنید در صورتی که هلی شات شما دارای ضمانت تعمیرات هلی شات باشد حتمات این تصاویر به شما کمک می کند.
اگر هلی شات شما به هر دلیلی سقوط کرد حتما قبل از برداشتن یا دست زدن به ربات کنترلر و هلی شات را خاموش کنید تا از آسیب احتمالی جلوگیری شود.

وقتی هلی شات خود را پیدا کردید ، ممکن است متوجه شوید که مقداری خاک بر روی بدنه بدنه وجود دارد تمیز کردن هلی شات ، یافتن آسیب هایی را که ممکن است زیر گرد و خاک پنهان شده باشند را آسانتر پیدا کنید کلا نفوذ گرد و خاک یکی از عوامل نیازمند شدن ربات به تعمیرات هلی شات میباشد.
سپس بدنه ربات را از نزدیک و بطور دقیق مورد بررسی قرار دهید تا در صورت وجود هرگونه ترک یا شکستگی جزئی با خبر شوید.
یادتان باشد ملخ های هلی شات با سرعت بالایی می چرخند تا هوا را به حرکت درآورند و نیروی بالابر ایجاد کنند ، که باعث پرواز هلی شات شما می شود. از متعادل بودن ملخ ها بصورت کامل اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت وجود کوچکترین ترک یا شکستگی باعث وقوع حادثه خطرناکتری میشودچرا که در سرعت های بالا ، نباید هیچ لرزش غیر ضروری یا اضافه ای ایجاد شود در صورت مشاهده ترک یا شکستگی حتی جزئی حتما ملخ ها را تعویض کنید تا به تعمیرات هلی شات نیاز پیدا نکنید.


ثبت درخواست تعمیرات هلی شات